Spustili sme novú webovú stránku Študentskej rady UCM

webdesign

Študentská rada prichádza s novinkou. Podarilo sa jej získať FreeWeb od websupportu. Študenti UCM tak na novom webe nájdu všetky dôležité informácie o svojej univerzite.

Členovia študentskej rady sa snažia o to, aby sa ich spolužiaci na Univerzite sv. Cyrila a Metoda cítili naozaj dobre. Riešia problémy spojené so študentským životom na univerzite, popritom organizujú nezabudnuteľné eventy a preto chcú, aby ich spolužiaci boli o všetkom dôležitom včas informovaní. Z toho dôvodu vznikla aj nová stránka.

Študenti UCM sa doteraz mohli dozvedieť o všetkých aktualitách a udalostiach na sociálnych sieťach Študentskej rady. Členovia rady sa zhodli na tom, že treba prísť s niečím novým a tak vznikla nová web stránka. Študenti na webe nájdu oznamy a aktuality, zaujímavé články a aktuálne udalosti na ktorých nesmú chýbať.

K novej stránke sa vyjadril aj predseda Študentskej rady UCM Samuel Paška: „Veľmi ma teší, že nám bol schválený FreeWeb od websupportu a my môžeme začať budovať platformu pre našu malú UCM komunitu študentov. Študenti tu nájdu aktuality, nadchádzajúce udalosti, rôzne zaujímavé články a mnoho ďalšieho.“ Na záver vyzval všetkých šikovných študentov, ktorí radi píšu články a mali by záujem tvoriť content pre tento web, nech sa ozvú na Facebooku alebo na e-mail info@srucm.sk